Z czego produkuje się pieczywo?

Potrzebujesz pieczywa Kraków? Zobacz tutaj

Pieczywo jest podstawą jadłospisu człowieka w naszej kulturze. Jest produkowane z wody, mąki soli, mleka, środków spulchniających (zwykle zakwasu chlebowego albo drożdży) i wszelakich dodatków wzbogacających smak wypieków, takich jak słonecznik, sezam lub mak.

Dlaczego warto jeść regularnie pieczywo?

Pieczywo to jedzenie bardzo bogate w mnóstwo różnorodnych składników energetycznych i odżywczych, niezbędnych do poprawnego działania ludzkiego organizmu. W jego skład wchodzą przede wszystkim węglowodany, białka i aminokwasy. Należy wspomnieć równocześnie o błonniku, jak również szerokiej gamie witamin, których zdecydowanie zdecydowanie najwięcej zawiera wieloziarnisty, ciemny chleb.

Pieczywo w Krakowie

Pieczywo najlepiej kupować w tradycyjnych zakładach piekarskich. Wyłącznie wtedy ma się gwarancję, że spożywane wypieki nieprędko staną są czerstwe.
Z niesamowitej dbałości o klienta i wyśmienitych produktów słyną szczególnie piekarnie krakowskie, cieszące się nieustającym zaufaniem kupujących. Sprzedawany w nich chleb wytwarzany jest z pasją, jedynie według sprawdzonych przepisów, co stanowi gwarancję znakomitego smaku i najlepszej jakości użytych składników.

Nasz adres:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]