Usługi cateringowe – usługa nie tylko na imprezy firmowe

Dowiedz się więcej o cateringu na dowóz na lastrada.pl.

Kiedy organizujesz wystawny event rodzinny lub biznesowy, na który chcesz zaprosić dużą ilość uczestników, raczej nie będziesz w stanie samodzielnie zatroszczyć się o poczęstunek dla gości. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując soki i drobne przekąski w supermarkecie – duże eventy zazwyczaj potrzebują odpowiedniej oprawy też w obszarze poczęstunku. Wszak nie powinno się położyć na stołach uczestników najzwyklejszych herbatników oraz słodkich napojów. W takich wypadkach najlepszym wyjściem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Pragniesz zamówić usługę cateringową? Jasno komunikuj swoje oczekiwania

Profesjonalne podmioty oferujące usługi cateringowe zwykle świadczą parę jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji komunii, chrzcin czy ślubów, catering dla firm i catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań z okazji Wigilii. Oferty te są szczegółowo dostosowane do potrzeb poszczególnych eventów, przez co wyraźnie różnią się m.in kosztem i wachlarzem potraw dostępnych w danej usłudze. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringu powinno się pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą jasno zaprezentować swoje oczekiwania, lecz jednocześnie być również otwartym na jego sugestie. Przecież dla caterera obsługa imprez rozmaitego typu to codzienność, zatem doświadczenie zdobyte w tym obszarze pozwala mu na podsuwanie rozwiązań, które usatysfakcjonują wszystkich gości.

Catering – zespół zawodowych kelnerów i wyjątkowe posiłki

Przyrządzanie potraw już dla małej grupy gości jest olbrzymim problemem, szczególnie wtedy, jeśli musimy zrobić to w pojedynkę. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy spożytkować na organizację pozostałych istotnych aspektów wydarzenia. Daje to także możliwość uraczenia gości wyjątkowymi potrawami przygotowanymi przez wykwalifikowanych kucharzy. Warto jednocześnie zaznaczyć, iż istotną cechą potraw dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko wspaniały smak, ale również ich kompozycja. Oprócz tego podmioty, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń posiadają również swój zespół zawodowych kelnerów.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]