Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

Zamów serwis okna na www.serwismeteo.pl.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona wykwalifikowany serwisant? Czemu warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są podatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i wypaczenia. Na stan uszczelek oraz okien niekorzystnie wpływają również czynniki atmosferyczne – żar i mróz, opady czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez długi czas. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe działania można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy wezwać serwisanta. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o stosowną izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowany zespół serwisu okien może również wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga zredukować straty ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista może także zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez instalację specjalnych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]