Przyjęcia okolicznościowe – zadbaj o ich właściwą oprawę

Na https://tinyurl.com/yjdnyqrl sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie organizację przyjęć okolicznościowych.

Kiedy ktoś mówi o organizacji dużej imprezy rodzinnej, zazwyczaj naszym pierwszym skojarzeniem jest ślub z weselem. Jednakże huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem sprasza się grono bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to również zabawy z okazji osiągnięcia pełnoletności, ceremonie chrztu oraz komunie. Jeśli lista zaproszonych gości jest bardzo długa, na ogół nie jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia i przyrządzać przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wtedy najlepszym wyjściem jest wynajęcie odpowiedniej sali.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – warto sięgnąć po usługi firmy cateringowej

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. osiemnastka czy imieniny, , na której bawić się będą w większości osoby dorosłe, uczestnikom należy udostępnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Z kolei zabawy, w których dużą grupę gości będą stanowić najmłodsi, między innymi chrzciny albo komunie, poleca się wyprawić w lokalu, który prócz użyczenia sali w środku budynku oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, iż nie zmęczą się tak szybko przyjęciem i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Przekąski serwowane zaproszonym również muszą być dopasowane do charakteru przyjęcia. Planując takie wydarzenie opłaca się więc skorzystać z pomocy firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o wyśmienite potrawy, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Sala na przyjęcie w Małopolsce

Wyszukanie sali na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większym mieście, nie jest wielką trudnością, ale niewiele ofert może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach pod Krakowem. Od dekad w nieomal dworskim duchu odbywają się tu chrzty, komunie oraz – naturalnie – wesela, które wszyscy uczestnicy będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną lub kilka sal, w których wygodnie można podjąć ogółem do 130 osób. Natomiast jeżeli przyjęcie zostanie urządzona w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści mniej więcej 300 gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów gwarantuje kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozłożenia oraz przystrojenia stołów, poprzez przyrządzenia menu, aż po wykwalifikowaną załogę kucharzy i kelnerów.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]