Profesjonalna obsługa wesel – o usłudze cateringu na tę okoliczność

Zamów catering na wesele w Krakowie na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Imprezy okolicznościowe, będące zwykle istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak chrzciny, komunie lub wesela, od dawna przestały być urządzane w domu wyłącznie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to wydarzenia, w których uczestniczy nierzadko ponad stu gości. Jasne jest więc to, iż jedna osoba nie jest w stanie sama ułożyć menu, a potem przyrządzać i zaserwować dania uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy świętowanie planowane jest na parę godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też wzięło się wysokie zapotrzebowanie na catering weselny.

Catering weselny – wyśmienite dania, które oczaruje gości

Urządzanie wesela to wielki stres, wywołany licznymi godzinami przeznaczonymi na wysyłanie zaproszeń, ustalanie listy gości, dobór dekoracji sali i poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też konieczność zagwarantowania stosownej ilości zakąsek i trunków serwowanych w trakcie zabawy, a co kluczowe – przyrządzanie gorących dań, które urzekną gości i zgromadzą ich wszystkich przy wspólnym stole. Główny posiłek na przyjęciu weselnym powinien mieć perfekcyjną oprawę. Zaproszeni bowiem liczą na to, iż stoliki będą cudownie ozdobione i prawidłowo nakryte, dania będą smaczne i ładnie ułożone na talerzach, a także że obsługa na czas będzie donosić gościom kolejne posiłki. Taki poziom organizacji mogą zapewnić wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające zawodowych kelnerów, szefów kuchni i managerów, wprawionych w obsłudze wydarzeń zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych odbywających się w plenerze.

Catering weselny – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej kieruje się swoimi zasadami, nie tylko w przedmiocie atrakcji dla gości, lecz również i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe z reguły mają przygotowaną uprzednio listę oferowanych dań głównych, trunków oraz przekąsek zgodnych z konwencją wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy lub pozyskać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej przedstawicielem. Zamawiający może zatem samemu skompilować kartę dań z sugerowanych dań. Należy jednak podkreślić, iż firmy cateringowe są też otwarte na nowe sugestie i nierzadko na życzenie zamawiającego decydują się na przygotowanie niecodziennych kompozycji potraw.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]