Poznaj polskiego producenta zabudów samochodowych

Sektor związany z transportem cały czas się rozwija, a to na skutek globalizacji, a także pojawiania się kolejnych rynków eksportu i importu. Jednoczenie potrzebuje też nowoczesnych rozwiązań, zwłaszcza tych koncentrujących się na udoskonaleniu procesów transportu dóbr. Założona w Polsce spółka Gniotpol Trailers, producent przyczep i zabudów samochodowych, od trzech dekad wychodzi naprzeciw permanentnie ewoluującym wymogom branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie nowatorskie projekty

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w wytwarzaniu przestrzennych zabudów samochodowych. W ofercie firmy znajduje się produkcja zestawów BDF (do transportu intermodalnego), kubaturowych (przyczepy jedno- i dwuosiowe) oraz solo (np. z windą hydrauliczną przyspieszającą załadunek). To też producent przyczep i pozostałych rozwiązań przygotowywanych i wykonywanych na zamówienie dla niecodziennych kontrahentów, w tym wojska oraz zespołów specjalnych. W produkcji stosowane są wyłącznie materiały wysokiej klasy, pochodzące od cenionych dostawców. Doświadczenie uzyskane na przestrzeni 3 dekad umożliwia firmie Gniotpol Trailers opracowywanie coraz to nowocześniejszych projektów na najwyższym poziomie, o czym świadczy m.in. sukces strzeżonych patentem zestawów kubaturowych z serii 2504, powstałych z myślą o przewozie niezwykle wymagających ładunków.

Producent zabudów samochodowych – serwis na obszarze całej Unii Europejskiej

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy też wszechstronne usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym i stacjonarnym (w firmowym zakładzie w miejscowości Malnia oraz w paru punktach ASO). W przypadku usługi mobilnej potrzebne reperacje dokonywane są na terenie całej UE w terminie wybranym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba także o zabezpieczenie odbiorców, którzy wykonują naprawy samodzielnie. Części zamienne do naczep firmy są dostępne w każdej chwili, co minimalizuje czas oczekiwania na ich uzyskanie do minimum, co wyraźnie usprawnia to serwis zarówno mniejszych usterek, jak i wykonanie poważnych napraw.

Fotografia pochodzi ze strony gniotpol-trailers.com.