Planujesz imprezę firmową? Znajdź odpowiednią salę do wynajęcia

Organizacja imprez firmowych Kraków - dalsze informacje o tej usłudze.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne i plenerowe pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, których zadaniem ukształtowanie silnych więzi między pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują huczne eventy, m.in. po to, aby celebrować zdobyte nagrody branżowe, a także różnorodne sympozja, szkolenia oraz bankiety dla klientów biznesowych. Takie imprezy muszą być dobrze zaplanowane, szczególnie jeśli mają być wykorzystane później w celu marketingowym.

Gdzie urządzać galę firmową?

O ile nie mamy na terenie firmy odpowiednich pomieszczeń, które nadają się do wyprawienia w nich bankietu, należy rozejrzeć się za ofertami wynajęcia lokali, które zdołają pomieścić wszystkich podejmowanych gości wydarzenia. Istotne jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę współgrało swoim stylem do klasy planowanego wydarzenia. Prestiżowe spotkania dla wspólników firmy, w czasie których fetowany jest jej szczególny sukces, nie mogą mieć miejsca w pierwszym lepszym lokalu. Wskazane jest w takich sytuacjach urządzić event w jedynym w swoim rodzaju miejscu, które dodatkowo uwydatni prestiż wydarzenia. A jeżeli na imprezę sproszeni zostaną goście nie mieszkający w najbliższym sąsiedztwie sali trzeba wybrać lokal, zlokalizowany obok bogatej bazy hoteli, do której bez problemu można dojechać o każdej porze dnia.

Wynająłeś lokal na imprezę? – pamiętaj o zamówieniu cateringu

W toku organizacji imprezy firmowej nie wolno pominąć tak istotnej kwestii, jak zagwarantowanie uczestnikom zimnych oraz gorących napojów i posiłków. Idealnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania kompetentnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie w wyznaczony punkt apetycznych dań dla uczestników, ale także pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie ustawienie stolików. W trakcie prestiżowych gal wskazane jest też zagwarantowanie gościom doskonałej obsługi. Wypada zatem postawić na pomoc firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie kelnerów, którzy zaserwują potrawy w elegancki sposób, a także wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko pyszne, ale i zdumiewające wizualnie dania.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]