Planujesz bankiet lub konferencję? Skorzystaj z usługi cateringu imprezowego

Catering imprezowy - dowiedz się więcej o tej usłudze.

Okres wakacyjny obfituje w nadzwyczaj popularne w ostatnim czasie eventy na świeżym powietrzu czy pikniki firmowe, ale tak naprawdę każdego tygodnia w różnych miastach w Polsce odbywają się gale, sympozja czy benefisy. Wszystkie te imprezy muszą mieć stosowną oprawę, której obowiązkowym elementem są profesjonalnie przygotowane i smaczne posiłki. Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering na imprezę – nieodzowny na istotnych eventach

Zdecydowałeś się już na punkt, gdzie wyprawisz piknik albo zamówiłeś salę na imprezę? To wspaniale!! Teraz musisz zadbać o to, żeby uczestnicy eventu mieli możliwość zjedzenia smacznych gorących dań, przekąsek oraz napojów. Miej na uwadze, że w przypadku istotnych wydarzeń nie wystarczy ustawić stołu z przekąskami gdzieś z boku i mieć nadzieję, że uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Liczy się jakość oprawy – odpowiednie rozstawienie stołów, szykowne ozdoby, ale też prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Goście wydarzenia niewątpliwie docenią także, jeśli potrawy będą serwować im doświadczeni kelnerzy, a dania będą ułożone na talerzu jak w uznanych restauracjach.

Porady dotyczące menu i nie tylko – zalety cateringu imprezowego

Atutem zamówienia oferty cateringu eventowego jest bez wątpienia to, iż wynajęta ekipa nie tylko przyrządzi przepyszne dania, ale także szczegółowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Potrawy zostaną dowiezione w wyznaczone miejsce, załoga firmy cateringowej zamontuje i udekoruje stoliki, a następnie doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać gości podczas wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, na ile umożliwią to warunki wynajętej sali, kucharze mogą uświetnić wydarzenie demonstracją tzw. live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną okazją, by zobaczyć na żywo jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Trzeba skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje na rynku od lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych kameralnych, jak i liczących kilkaset gości. W toku ustalania detali zamówienia doradzi ona, które przekąski, napoje i dania perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie własny sprzęt na miejsce imprezy.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]