Parking przy lotnisku. Tu bez obaw zostawisz samochód

Duża część osób wyruszających w podróż samolotem nie przyjeżdża na lotnisko własnym samochodem, lecz przybywa taksówką bądź prosi kogoś o przywiezienie. Uważa się, że to jest lepsze rozwiązanie, gdyż w innym wypadku powstałby problem, gdzie pozostawić pojazd na czas podróży. Warto jednakże wziąć pod uwagę rozwiązanie, jakim jest zostawienie auta na strzeżonym parkingu znajdującym się w pobliżu lotniska. Bezpieczny parking długoterminowy, który także przeznaczony jest do parkowania przez krótki czas, zlokalizowany jest w pobliżu lotniska Kraków – Balice. Oferta tego miejsca przeznaczona jest dla wszystkich podróżujących, którzy korzystają z portu lotniczego, pragnących pozostawić swoje auto w zaufanym miejscu na czas swojej nieobecności.

Parking przy lotnisku – czy warto tam zaparkować?

Najważniejszą zaletą tego rozwiązania jest oczywiście komfort, bo daje to możliwość przybycia na lotnisko swym pojazdem. Nawet jeśli parking znajduje się w pewnej odległości od portu lotniczego, nie jest to powód do obaw, bo obsługa parkingu zapewnia transfer podróżnych z parkingu do portu i z portu na parking. Trwa to zaledwie kilka minut, a transfery organizowane są niezwłocznie. Ponadto można mieć gwarancję bezpieczeństwa pozostawionego samochodu, o co dbają nie tylko standardowe środki ochrony. Parking jest także ubezpieczony, a więc tak strzeżony samochód może być o wiele bezpieczniejszy niż zostawiony w przydomowym garażu, gdzie zawsze może być narażony na kradzież pod nieobecność, zwłaszcza dłuższą, właściciela. Zaletą takiego rozwiązania są także ceny niższe niż można szacować, a więc jest to opłacalne zarówno w przypadku długoterminowego, jak i krótkoterminowego postoju samochodu.

Parking przy lotnisku – usługi dodatkowe

Klienci korzystający z parkingu znajdującego się w podkrakowskich Balicach mogą korzystać z jeszcze innych usług. Najważniejsze jest to, że mogą udać się w podróż w najmniejszym stopniu nie martwiąc się o bezpieczeństwo pozostawionego samochodu, gdyż jest on chroniony wszelkimi metodami. Wjazd na parking zabezpiecza szlaban oraz ogrodzenie. Bezpieczeństwo zapewnia nowoczesny system kamer przemysłowych oraz oświetlenie, a także profesjonalna ochrona, pełniąca dozór przez całą dobę. W razie dłuższej podróży, po powrocie klienci parkingu mogą użyć dostępnego rozrusznika oraz kompresora albo poprosić o pomoc w uruchomieniu samochodu obsługę. Powrót jest również tym bardziej komfortowy, iż po uporaniu się z odebraniem bagażu wystarczy zadzwonić do obsługi parkingu na numer umieszczony na karcie parkingowej, aby już po krótkim czasie móc wsiąść do podstawionego samochodu, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w cenę postoju, która jest zaskakująco niska, a dodatkowo klienci parkingu zlokalizowanego przy podkrakowskim lotnisku niejednokrotnie mogą liczyć na rozmaite rabaty.