Parking długoterminowy przy lotnisku – czy warto z niego korzystać?

Zdobądź więcej informacji o ofercie parkingu długoterminowego Balice.

Wyjeżdżasz na wczasy poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem w czasie wyjazdu? Sprawdź, czy pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking przy porcie lotniczym – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej obleganych lotnisk w Polsce. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez 24 godziny na dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem parkujących pojazdów czuwa monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, że nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie dla pasażerów ze znaczną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich walizek w autobusie miejskim czy pociągu.

Parking długoterminowy – dlaczego warto z niego skorzystać?

Przeważającą zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są rozsądne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking oferuje też bezpłatny transfer pasażerów wprost pod terminal – jazda trwa jedynie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa online lub telefonicznie – szybko i bez trudności, a unieważnienie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) lub przelewem. Dodatkowym atutem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]