dom weselny, lokal na wesele kraków

Organizacja przyjęć weselnych – zadbaj o wszystkie szczegóły

Ślub i mające po nim miejsce uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni młodej pary oraz sproszeni goście będę pamiętać przez kilka kolejnych miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeśli narzeczeni zechcą urządzać przyjęcie dla znacznej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, któremu będą musieli stawić czoło, jest wybranie odpowiedniej sali weselnej, w której goście spędzą ten ważny dzień w komfortowych warunkach.

Dom weselny – postaw na wszechstronną obsługę

Szukając miejsca na wesele para młoda musi uwzględnić kilka istotnych czynników. Na początek musi ustalić ilość zaproszonych gości, by być pewnym, że w wybranej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest także, by mieli salę do tańca. Oprócz tego narzeczeni powinni sprawdzić w jakiej odległości od kościoła znajduje się dom weselny i czy droga do niego będzie prosta. Jeżeli na ślub zaproszeni są bliscy i znajomi z dalekich krańców Polski, należy szukać lokalu na wesele, w okolicy którego znajduje się bogata baza hotelowa. Trzecią kwestią jest sama organizacja wesela, czyli przygotowanie menu, zamówienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego i udekorowanie stołów . Te tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto szukać takich domów weselnych, które proponują wsparcie w obszarze kompleksowej organizacji przyjęcia ślubnego.

A może zabawa weselna w pałacu?

Młode pary z małopolski, przede wszystkim z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą urządzić zabawę weselną w niesłychanie malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach biesiady ślubne urządzane są od dziesięcioleci, a każde z nich zyskuje porywającą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi pomieścić ponad setkę osób. Imprezę można wyprawić także w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim zdoła bez mała ponad 300 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego w Balicach jest to, iż położony jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma nader bogatą bazę hotelową. Podróż gości po ceremonii do sali weselnej nie trwa zwykle dłużej aniżeli jakieś pół godziny.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]