Opieka nad grobem

Chcesz zlecić sprzątanie grobów Kraków? Zajrzyj tu.

Wygląd grobów naszych bliskich jest świadectwem naszej pamięci. Często niestety nie znajdujemy czasu, by się nimi zająć – także, jeśli groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Największe problemy zaczynają się natomiast, kiedy naszych krewnych pożegnaliśmy w odległej miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to na szczęście, że miejsca spoczynku muszą zostać zaniedbane – doskonałym wyjściem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na opisywaną usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym firm nietrudno znaleźć również ludzi starszych, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często oferują również pochodne usługi, czyli montaż ławek lub doradztwo przy załatwieniu administracyjnych formalności lub korekty napisów.

Opieka nad grobami – jak dużo zapłacimy?

Ceny, jakie będziemy musieli opłacić pracownikom opiekującym się nagrobkami naszych bliskich są naprawdę różne. Zależą przede wszystkim od zakresu usług – kiedy zlecamy jedynie jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 PLN. Gdy natomiast zależy nam, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek regularnie, musimy pogodzić się z kosztem nawet 400 zł co dwanaście miesięcy. Należy też dodać, iż stawki zależne są również od rozmiarów grobów, zaś najdroższe okazuje się utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Nasz adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]