Kilka słów o zaletach parkingu przy lotnisku w Krakowie

Więcej na temat Kraków Balice parking na pandaparking.pl

Latanie jest popularnym środkiem transportu, wybieranym często przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, żeby udać się w podróż musimy dojechać na lotnisko. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego auta, pojawi się problem: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?

Twój samochód pod dobrą opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o dowiezienie pod port lotniczy, a później o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu dużych portów lotniczych, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, na których za niewielką opłatą można postawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa wyszkolona ochrona, , a pozostawione auta podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często zapewniają także dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to razem z walizkami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]