Jakich zleceń podejmie się agencja detektywistyczna?

Usługi detektywistyczne zyskują w naszym kraju popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw toczących się przed sądem, zdobyć bezcenne informacje na temat pracowników, a także rodziny. Profesjonalne biuro detektywistyczne oferuje wszechstronne usługi i pozwala na sprawdzenie m.in. warunków sprawowania opieki nad dzieckiem, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, wierności małżonka lub ustalenie źródeł dochodu. Agencje detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z obszaru prawa czy nowych technologii, co pozwala na prostsze pozyskanie cennych informacji.

Agencja detektywistyczna – kto zazwyczaj korzysta z jej pomocy?

Do biur detektywistycznych często zgłaszają się osoby chcące wykazać niewierność męża lub żony i przedstawić je jako dowód w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się też sprawy dotyczące ustalenia miejsca przebywania dziecka, które padło ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Rozległe spektrum usług oferowanych przez profesjonalne agencje detektywistyczne sprawia, że z ich wsparcia korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także firmy chcące zweryfikować swoich pracowników. Jest to częste w szczególności w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa) albo umów o zakazie konkurencji.

Usługi detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Firma detektywistyczna posiada specjalistyczne wyposażenie, które pozwala w szybki i sprawny sposób uzyskać niezbędne informacje. Są to m.in. profesjonalne kamery, lokalizatory GPS czy aparaty. Ich personel ma też doświadczenie w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport stworzony przez detektywa to niezbity dowód, który można wykorzystać w sądzie.