Doradca w przetargach. Kiedy warto?

Przetargi doradztwo. Zdobądź więcej wiadomości.

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu podmiotom postępowania przetargowego – podmiotom układającym przetargi i podmiotom składającym oferty. Usługa w wielu przypadkach ma charakter kompleksowy i obejmuje niemalże wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Na czym polega doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, jakie chcą zorganizować przetarg, inaczej zamawiającym, jak i wykonawcom, czyli firmom chcącym wystartować w przetargu oraz złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach zawiera szereg aspektów. W przypadku wykonawców będzie to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z warunkami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być kompleksowe przygotowywanie i prowadzenie działania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów czy audyt wewnętrzny dokumentacji postępowania przetargowego oraz propozycji, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Z jakiej przyczyny należałoby zdecydować się na usługę doradztwa przetargowego

Kancelarie, które specjalizują się doradztwem w przetargach publicznych, są bardzo dobrze przygotowane pod kątem prawnym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a również do stworzenia oferty przetargowej. Mają także kolosalne doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą oraz poradą na dowolnym etapie postępowania przetargowego.

Nasz adres:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]