Co gwarantuje monitorowany parking w Balicach?

Więcej o parking lotnisko Balice.

Komfort, sposobność dotarcia także w najbardziej odległe zakątki świata oraz szybkość – to główne atuty podróży lotniczych, które spowodowały, że tego rodzaju wyprawy zyskały duże uznanie. Podróż, której elementem jest przelot samolotem, łączy się aczkolwiek z drobnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest z całą pewnością konieczność dostania się na lotnisko – a masa podróżnych w tym celu musi przecież przebyć dziesiątki kilometrów. Tak dużą odległość najwygodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne kwestie związane z dotarciem do portu lotniczego prywatnym samochodem rozwiąże skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe loty.

Tani parking w Krakowie – podróżuj spokojnie, twoje auto jest bezpieczne

Podróżujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą śmiało rozplanować swoją podróż tak, żeby do lotniska dojechać swoim autem. Na miejscu mogą zostawić go na utwardzonym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę wozu, dlatego też w trakcie wyjazdu nie muszą naturalnie się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą ochroniarze, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość rezerwacji online, wobec tego nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będzie miejsca do postawienia pojazdu. Parking jest ponadto całkowicie utwardzony, co jest nadzwyczaj przydatne podczas silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Krakowie – gwarancja wsparcia personelu

Gdy zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu monitorowanego w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się też licznych ułatwień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez problemów. Najważniejszym z nich jest naturalnie możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Poza tym klienci mogą uzyskać wsparcie personelu parkingu w nagłych przypadkach, jak np. spadek ciśnienia w oponach czy też rozładowany akumulator.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]