catering biurowy,  catering firmowy

Catering firmowy – warto go zlecić profesjonalnej ekipie

Spotkanie biznesowe, warsztaty albo konferencja – każde większe przedsiębiorstwo prawdopodobnie kiedyś stanie przed potrzebą organizacji eventu tego rodzaju. Łączy się to z rozmaitymi zadaniami, które zwykle nie są w zakresie czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. dostarczenie napojów i posiłków dla jego gości. Jeśli organizowane wydarzenie przyciągnie znaczne tłumy, wypada skorzystać z usług cateringu dla firm.

Catering dla firm – na czym polega taka usługa?

Warsztaty i konferencje biznesowe to wydarzenia trwające zwykle po 7-8 godzin, nierzadko także przez 3-4 następujących po sobie dni. Ich uczestnicy odbierają szczegółowy grafik wykładów, pomiędzy którymi wskazane są maksymalnie dwie-trzy krótkie przerwy, w czasie których ciężko jest spożyć duży obiad w okolicznej restauracji. Dlatego konieczne jest zapewnienie gościom małych przekąsek i napojów, które mogą szybko skonsumować w czasie przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, również wziąć na salę, w której odbywa się szkolenie. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, a także z niewielkimi przekąskami, które można zjeść nie bojąc się o pobrudzenie garnituru i rąk. W ramach usługi cateringu dla firm dostarczany jest także sprzęt do przygotowania napojów gorących.

Bufet kawowy – istotna część kursów biznesowych

Przerwa kawowa jest niezmiernie potrzebna, pozwala bowiem uczestnikom odpocząć po wielu godzinach głębokiego skupienia. Oprócz tego jest to także szansa nawiązania kontaktu z innymi gośćmi i obgadania w luźnej atmosferze zagadnień omawianych na kursie. Urządzenie z herbatą i innymi napojami, który stoi na korytarzach biurowców, nigdy nie zastąpi świetnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Uczestnicy prestiżowych konferencji lub płatnych wykładów nie powinni przecież pić z papierowych pojemniczków, gryząc zakupione po drodze w spożywczaku lub przyniesione z domu kanapki. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc rangę spotkania i zarazem pokaże, iż jego organizator zadbał również o komfort partycypantów.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]