Zlecenie na fundamenty? Skorzystaj z wynajmu szalunków

Potrzebujesz szczegółowych informacji o wynajmie szalunków Kraków? Idealnie trafiłeś! Wejdź tu

Szalowanie jest wymieniane wśród najchętniej stosowanych na budowach technik. Na czym polega? Szalunek to pewnego rodzaju forma, którą wypełnia się cementem – najczęściej przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki zwykle robione są z drewna, ale można zaobserwować też wersje wykonane z metalu, a czasem również plastiku. Innymi ważnymi częściami szalunków są dźwigary oraz podpory, które umożliwiają osiągnięcie odpowiednich rezultatów. Niestety z uwagi na duże koszty nie wszystkie ekipy budowlane posiadają własne szalunki. Jeśli będą niezbędne, mają szansę bowiem zwyczajnie je wynająć – szczególnie, iż wynajem szalunków to dziś naprawdę popularna usługa.

Wynajem szalunków – dla jakich ekip?

Zakup swoich szalunków będzie dobrym pomysłem dla firm często przyjmujących zlecenia na wykonanie fundamentów, ponieważ jak już wspomnieliśmy, są one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeśli zaś budowanie fundamentów nie jest najważniejszą działalnością danej ekipy, dobrze rozważyć atuty, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze go wybrać? Głównie z powodów ekonomicznych – wypożyczenie szalunków parę razy do roku będzie bardziej opłacalne niż ich zakup. Dobrze wspomnieć także o wygodzie, ponieważ przechowywanie rzadko używanych szalunków może generować pokaźne wydatki.

O czym nie zapominać przy poszukiwaniach wynajmu szalunków?

Jeśli postawimy na wynajem szalunków, warto dobrze zastanowić się nad tym, jaka firma nam je wypożyczy. W jaki sposób ją znaleźć? Warto wybrać usługi ekipy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla ekip budowlano-remontowych – dzięki temu zyskamy pewność, iż szalunki okażą się wytrzymałe i funkcjonalne. Bardzo ważna okaże się również dbałość o kontrahenta – w sytuacji, kiedy zbliża się czas startu robót nie możemy zaakceptować spóźnienia. W przypadku wahania się warto natomiast wejść do sieci, by dowiedzieć się, co o usługach danego przedsiębiorstwa mówią poprzedni kontrahenci.

Nasz adres:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]