Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Jeśli potrzebujesz podpór szalunkowych, koniecznie odwiedź tę stronę

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niewykonalna. Jak się je wykorzystuje? Kiedy opłaca się wynająć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – rodzaje i ich przeznaczenie

Wśród szalunków wyróżniamy deskowania ścienne, do wykopów oraz podpory stropowe. Ten ostatni wariant stosowany jest do podtrzymywania stropów – z pomocą tego tymczasowego elementu konstrukcyjnego możliwe jest pokrycie stropu cementem i odpowiednie jego uformowanie. Istotną rolę pełnią także drewniane dźwigary oraz stoliki szalunkowe – niezbędne w czasie prowadzania prac budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wykonane ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję ustawiania wysokości, co pozwala stosować je w rozmaitych sytuacjach. Zazwyczaj na rynku dostępne są podpory o zakresie od 160 do 300 cm bądź od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – najpopularniejsi producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe charakteryzują się wysoką trwałością, są również proste w montażu, a możliwości wykorzystania ich w budownictwie są ogromne. Wśród wiodących producentów wyróżniamy podpory Peri, szalunki Altrad, jak również elementy produkowane przez firmy Olan, Hunnebeck czy Pionart. Na szczególną wzmiankę zasługują podpory Peri, które wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami, wysoką jakością oraz przemyślaną strukturą. Podpory szalunkowe Peri są dostosowane do wykorzystywania nawet w niekorzystnych warunkach. Obecnie wiele firm budowlanych decyduje się na wynajem szalunków – atrakcyjne ceny powodują, że usługi te stają się coraz popularniejsze. Dzięki wypożyczeniu podpór stropowych można też oszczędzić czas.

Nasz adres:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]