Nowoczesne pokrycia dachowe to dobry wybór dla inwestora – kto je produkuje?

Producent blach dachowych - poznaj aktualną ofertę.

Pokrycia dachowe z blachy znowu wypierają z rynku stosowane przez dziesięciolecia tradycyjne dachówki ceramiczne i betonowe. Liczne plusy tego rodzaju pokryć dachowych przyczyniły się do tego, iż są one polecaną opcją nie tylko dla finalnego odbiorcy, lecz też dla inwestorów.

Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy – mniejszy ciężar na konstrukcji dachu

Blachodachówki zdobywają rynek pokryć dachowych z kilku powodów. Po pierwsze są zauważalnie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co nakłada mniejszy ciężar na konstrukcję więźby dachoweji jednocześnie ułatwia transport oraz wyładunek tych elementów. Struktura profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, iż ich założenie jest nie tylko nieskomplikowane, ale i mniej czasochłonne w porównaniu do układania dachówek ceramicznych, które są niewielkie, przez co ich precyzyjne ułożenie pochłania na ogół znacznie więcej godzin. Kolejną znaczącym atutem pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do zasadniczo każdej, również niezwykle skomplikowanej, konstrukcji dachu, bo blachodachówkę da się bez trudu dociąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych sprawdza się bardzo dobrze zarówno we współczesnym budownictwie, jak i idealnie pasuje do starszych budynków, tym bardziej, iż bardzo przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy wyróżniają się również większą szczelnością. Na dodatek łatwo je wyczyścić. generalnie wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i przemycie wodą, natomiast w razie silnych zabrudzeń przyda się środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – ogromny wybór blachodachówek i pokryć dachowych

By nabyć pokrycia dachowe wysokiej klasy nie trzeba szukać daleko. Na polskim rynku od 3 dziesięcioleci działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się ogromny asortyment paneli dachowych, blach trapezowych oraz blachodachówek. Produkty te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych tej firmy, funkcjonujących w obrębie czterech województw południowo-wschodniej Polski: lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Chlubą REGAMET są panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się podwyższoną odpornością na powstawanie porysowań, korozję, a także uszkodzenia mechaniczne. Regamet troszczy się wszechstronną obsługę klienta, wobec tego oprócz swoich produktów oferuje również akcesoria dachowe (przykładowo obróbki blacharskie czy folie dachowe) oraz dachówki betonowe i ceramiczne innych renomowanych producentów.

Nasz adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08