Klasyka czy awangarda – producent okien drewnianych

Uzyskaj więcej informacji o ofercie producenta stolarki drewnianej na https://www.oknostol.com.pl

Ekologiczne okna drewniane są niebywale wytworne i funkcjonalne. Pasują do każdego obiektu – od starych domów po futurystyczne wnętrza. W jaki sposób producent okien drewnianych tworzy swoje produkty i co stanowi o ich solidności?

Producent okien drewnianych – tradycyjne gatunki

Okna drewniane dają wyjątkowo wysoką izolację cieplną, ponieważ projektowane są z wykorzystaniem najnowszych technik. Producenci okien drewnianych dodatkowo je zabezpieczają, a mycie jest bezproblemowe. Okna drewniane prezentują się bardzo efektownie, posiadają opływowe ramy, tradycyjne rączki. Mogą być wykonane zarówno z drewna rodzimego – na przykład sosny, jak i rodzajów szlachetnych (meranti). Naturalne tworzywa w połączeniu z współczesnymi metodami sprawiają, że okna drewniane są tak modne w Polsce.

Producent okien drewnianych – zainwestuj w niskie straty ciepła

Producent okien drewnianych zazwyczaj oferuje system szyb niskoemisyjnych, zapewnia dźwiękochłonność oraz funkcjonalność. Prawdziwe drewno można poddawać zabiegom konserwacyjnym, dzięki czemu jego trwałość jest znakomita. Oczywiście producent okien drewnianych wytwarza także piękne schody, pasujące do starodawnych budowli lub współczesnych zabudowań. Drewno jako element naturalny jest zupełnie bezpieczne dla środowiska, zdaje egzamin przy odnawianiu zabytków. Budując dom warto zatem postawić na wysokogatunkowe, odporne i estetyczne elementy drewniane.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]