Kraków architekt, biuro projektowe Kraków

Jakie usługi świadczy architekt?

Biuro projektów oferuje zróżnicowany wachlarz usług – pomaga spełniać marzenia klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w komfortowym i ergonomicznym domku, ale też adresuje ofertę do firm czy instytucji publicznych. Architekt przygotowuje kompleksowy projekt budynku, a następnie aktywnie nadzoruje zaawansowanie prac, planuje renowację domu lub występuje z propozycją aranżacji już istniejących rezydencji, a także projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak wesprze Cię profesjonalne biuro projektów?

Interesują Cię innowacyjne, pomysłowe projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się na tle wielu budynków w mieście? Potrzebujesz konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie wygodny, a zarazem praktyczny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Wśród projektów oferujemy zarówno te zgodne z najnowszymi nurtami w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Pracownia architektoniczna – co zaprojektowaliśmy

W portfolio posiadamy zarówno projekty domków jednorodzinnych, aranżacji mieszkań, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków publicznych. Dotychczasowe realizacje to między innymi pensjonaty, kawiarnie, zakłady opiekuńczo-lecznicze czy obiekty rekreacyjne. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb klienta, jak również specyfiki projektowanego budynku. Nasze biuro projektowe może również opracować plan praktycznych i pojemnych szaf wnękowych, dzięki którym możliwe jest najlepsze wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]