Dlaczego domy drewniane całoroczne są tak popularne

Potrzebujesz wykonać projekty domów drewnianych nowoczesnych? Znakomicie trafiłeś! Kliknij tutaj

Drewniane domy to budowlany hit. Innowacyjna budowa sprawia, że takie budynki nie tylko prezentują się bardzo stylowo, ale są także funkcjonalne. Czy w domach z bali można mieszkać przez cały rok? Jak wyszukać specjalistę, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Całoroczne domy drewniane to świetny pomysł na wybudowanie energooszczędnej nieruchomości. Duża ilość atutów sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na postawienie takich domów. Pierwsza sprawa – są kosztują one mniej niż murowane domki jednorodzinne. Ich struktura jest lekka, a to oznacza tańszą inwestycję. Całoroczne domy drewniane powstają niezwykle szybko, gdyż są wznoszone z prefabrykatów. Odpadają też prace związane z tynkowaniem. Projektanci przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy naturalne są wybierane coraz częściej. To połączenie nowoczesności z tradycją. Z jednej strony zachwycają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie budynki. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym prefabrykatom dają komfort taki sam jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – korzystny mikroklimat

Domy drewniane całoroczne to konstrukcje zrobione z surowca naturalnego, co powoduje, że wewnątrz panuje korzystny mikroklimat. Dzięki użyciu drewna osoby chorujące na uczulenia czują się po prostu lepiej. Całoroczne domy drewniane wyróżniają się znakomitymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba stosować kosztownej termomodernizacji. Dodatkowym atutem jest nieznaczna grubość ścian, co zapewnia duży metraż domu. Domy drewniane można konstruować również w zimie, bo wszystkie roboty realizowane są z pominięciem murowania. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać doświadczonym ekipom.

Nasz adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]