projektant wnętrz Kraków, projekty wnętrz mieszkań Kraków

Chcesz urządzić wymarzone mieszkanie? Wynajmij architekta wnętrz

To, jak prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma znaczne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Należy więc zatroszczyć się o to, by pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszelkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są przeważnie 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. By jego pomysły zostały urzeczywistnione, na ogół konieczny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (bądź ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia także pomoc przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]