Biuro architektoniczne – Bartłomiej Sitarski

Jesteś zainteresowany usługami biura architektonicznego Kraków? Kliknij tu.

Niewątpliwie chciałbyś, żeby w Twoim nowym domu wszystko było takie jak chcesz. Powodzenie Twoich działań zależy przede wszystkim od tego, na który projekt domu się zdecydujesz. Znalezienie najlepszych ofert nie powinno być na szczęście trudne – dokument może wykonać pracownia architektoniczna albo, jeśli najważniejszy jest dla Ciebie czas, możesz zdecydować się na katalogowy szkic. Jakie wyjście okaże się bardziej opłacalne? Na które z nich postawić?

Gotowy projekt – taniej niż w biurze architektonicznym

W sieci niezwykle łatwo dotrzesz do tysięcy projektów domów. Są tam oferty dla klientów z małymi oczekiwaniami i tych, którzy chcą kupić bardziej oryginalny dokument. Ich najmocniejszą stroną okazuje się z pewnością cena – za najtańsze wydasz już za niewiele więcej, niż 2000 zł. Poza tym jest to idealna opcja dla klientów, którym zależy na krótkim terminie – gotowe projekty możemy mieć od ręki.

Projekt wykonany w biurze architektonicznym

Usługi świadczone przez biuro architektoniczne będą doskonałe dla klientów, którzy zamierzają wybudować dom, który będzie odróżniał się na tle pozostałych nieruchomości. Decydując się na podobne wyjście możemy być pewni, że dokument spełni wszystkie nasze oczekiwania – zanim go sporządzi, architekt zapyta nas, jakie szczegóły są jest dla nas najistotniejsze.

Biuro architektoniczne – na jaki wydatek się przygotować?

Dokument wykonany przez biuro architektoniczne okaże się jednak dużo droższy od katalogowego – klienci, którzy na niego postawią muszą liczyć się z wydatkiem około dwustu złotych za metr kwadratowy.

Nasz adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]