Poznaj poznańskiego producenta nowoczesnych mebli biurowych

Producent mebli biurowych Poznań - zobacz co może Ci zaproponować.

Wiele lat temu porzucono już przekonanie, że jedynym zadaniem mebli biurowych jest ich funkcjonalność. Dzisiaj planując biuro czy to w przestrzeni firmowej czy we własnym home office kierujemy się tym, aby meble które w nim postawimy odznaczały się również miłym dla oka wzornictwem i ergonomią. Meble spełniające wszystkie powyższe warunki znajdują się w ofercie Fabryki Mebli BALMA S.A. z Poznania, która od przeszło czterdziestu lat tworzy najwyższej jakości meble biurowe na rynek lokalny oraz zagraniczny.

Cechy nowoczesnych mebli biurowych

Co charakteryzuje nowoczesne meble biurowe? To meble, które odpowiadają na wszystkie potrzeby osoby, która ich używa. Umożliwiają one znakomitą organizację zadań stając się częścią funkcjonalnego środowiska pracy. Równolegle charakteryzuje je najwyższa jakość, dzięki której nie trzeba ich wymieniać przez wiele lat także przy ich nadzwyczaj intensywnej eksploatacji. Ten poziom wytrzymałości mebli możliwy jest jedynie przy stosowaniu przez producenta wyśrubowanych standardów produkcji, w tym w użyciu najlepszych surowców, choć nie mniejszą rolę odgrywa tu drobiazgowo przemyślana konstrukcja każdego mebla. Projekty nowoczesnych mebli biurowych to mariaż piękna z funkcjonalnością. W końcu mebel stanowiący najważniejszy element przyjaznej przestrzeni biura musi dawać możliwość dopasowania go do odmiennych stylów pracy użytkowników, lecz nie może przy tym niszczyć estetyki otoczenia. W biurze każdego dnia pozostaje się przez minimum 8 godzin, a im bardziej komfortowo w tej przestrzeni czuje się pracownik, tym wyższa jest wydajność jego pracy. Oprócz tego, wygląd biura jest zasadniczo wizytówką firmy, która wiele może o niej zakomunikować przyszłemu partnerowi na długo przed zdecydowaniem się na kooperację.

Polski producent mebli biurowych – nie tylko biurka, stoły i kontenery

Poznańska Fabryka mebli BALMA S.A. w swoim portfolio produktów ma właściwie wszystko co nieodzowne do wyposażenia biura. Prócz tradycyjnego wyposażenia jak biurka, regały i stoły konferencyjne oraz ze składanym blatem, u tego producenta mebli biurowych zamówić można też parawany i ścianki pozwalające dzielić przestrzeń pracy na mniejsze sektory, lady recepcyjne, taborety lub hokery z tapicerowanymi siedziskami, jak również kwietniki pasujące do nowoczesnej biurowej stylistyki. Istotną częścią oferty spółki BALMA są funkcjonalne stoły i biurka z opcją regulacji wysokości blatu. Przy takim blacie użytkownik ekspresowo może zmienić pozycję pracy ze stojącej na siedzącą, co w rezultacie obniża ryzyko dokuczliwego ból dolnej części pleców.

Nasz adres:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]