Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zlecić profesjonalistom

Jeśli chcesz zamówić wdrożenia WooCommerce, zajrzyj na wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Zamierzasz otworzyć sklep online? Jeśli masz już stronę firmową na WordPress, ale także jeśli nie dysponujesz w ogóle stroną internetową i zaczynasz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest świetnym rozwiązaniem.

Dlaczego opłaca się założyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak dużą popularnością cieszą się strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, że w mgnieniu oka opracowano wtyczkę pozwalającą na uruchomienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bo tak nazywa się ta wtyczka, ma dużo zalet. Tak samo jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można bez trudu spersonalizować z użyciem darmowych bądź płatnych motywów, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod kątem rozmaitych wyszukiwarek, co sprawia, iż łatwiej jest uzyskać pozycje w Top10 w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dotrzeć do szerszej grupy klientów. Na skutek wdrożenia stosownych wtyczek rozrasta się też funkcjonalność sklepu. W prosty sposób można w nim założyć płatności on-line i udostępnić użytkownikom wykonanie przelewów za towary między innymi za pośrednictwem Transferuj.pl bądź PayU.pl. WooCommerce umożliwia również analizę wyników sprzedaży (generowanie różnego rodzaju statystyk) i integrację z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce zostaw profesjonalistom

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce rekomendujemy zostawić ekspertom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale też zadbają o właściwą semantykę kodu sklepu, jego ochronę przed atakami cyberprzestępców i instalację wyłącznie koniecznych, sprawdzonych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce specjaliści zbudują też blog, na którym łatwo można informować użytkowników o akcjach promocyjnych oraz nowościach lub zamieszczać omówienia i różne porady odnośnie oferowanych w sklepie artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]