Wytrzymałe pokrycia dachowe – blacha trapezowa

Na regamet.pl/blacha-trapezowa/ znajdziesz więcej szczegółów o blachodachówka trapez

Blachy trapezowe tworzą trwałe pokrycie, są tanie i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego blacha trapezowa coraz bardziej popularna?

Trapez na dach – niedroga i odporna blacha

Nazwa blachy trapezowej czerpie od jej kształtu – arkusze mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montażu jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Materiał jest ceniony też ze względu na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą wysokich kosztów. Z uwagi na niską cenę materiału i bezproblemowy montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej wykorzystywana do wykonywania pokryć dachowych i może być wspaniałą alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to charakteryzuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową utrzyma się w dobrej kondycji przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką wytrzymałością na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie można położyć blachy trapezowe?

Blacha trapezowa bardzo dobrze sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Korzystnie wygląda na budynkach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być też wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z różnych powodów nie można stosować tradycyjnych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie również wspaniale prezentować się jako uwieńczenie składnic, wiat lub obiektów gospodarczych. Blachę trapezową dachową wypada zamawiać bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy pewność, że towar jest najwyższej klasy i spełni nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą gamę kolorów blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. systemy rynnowe.

Nasz adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08