Wnętrza w południowym stylu – o wewnętrznych okiennicach typu shutters

Jeśli chcesz kupić okiennice wewnętrzne, koniecznie wejdź na https://skyshutters.pl.

Planując aranżację domu, z reguły nie przeznacza się dużo czasu na dekorację okien. Zazwyczaj decyzja pada na standardowe aranżacje, to znaczy firany oraz zasłony, które nieraz łączone są z żaluzjami. Jednakże jest jeszcze jedno budujące sobie grono sympatyków rozwiązanie – okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Na okna, ale również na drzwi szafy – zastosowanie shuttersów

Główną właściwością shuttersów (lub też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, że lamele zainstalowane na tego typu okiennicach dekoracyjnych są ruchome, dzięki czemu można bez trudu je ułożyć w dowolnej pozycji, w zależności od zachcianek mieszkańców. Producenci wytwarzają je z płyt pilśniowych, z listw drewnianych, jak również PCV. Okiennice wewnętrzne shutters montuje się z reguły na oknach, jakkolwiek bardzo dobrze sprawdzą się także na drzwiach bądź w szafach. Shuttersy to co prawda dodatek na okna, który w naszych domach spotyka się w dalszym ciągu sporadycznie, ale większość z nas z pewnością w kinie bądź na ekranie telewizora, gdyż tego typu okiennice są niezmiernie popularne na terenach z gorącym klimatem, a więc w RPA i w krajach śródziemnomorskich.

Czy warto wybrać okiennice wewnętrzne typu shutters?

Oprócz tego, iż shuttersy okiennice ozdobne shutters wspaniale się prezentują, mają one też pożyteczne funkcje. Za ich pomocą można pasywnie regulować wykorzystanie promieni słonecznych: w upalne miesiące powstrzymywać gromadzenie się nadmiaru ciepła we wnętrzach, a zimą – zapobiegać jego utracie. Okiennice wewnętrzne świetnie komponują się z przeróżnymi stylami wnętrz i nie ma na ogół trudności, by założyć je na zdecydowanej większości ram okiennych. Wytwarza oraz montuje się je na zlecenie, co sprawia, że są stosunkowo kosztowniejszym rozwiązaniem niż przykładowo żaluzje. Shuttersy jednakże przydają wnętrzom niezmiernie szykowny wygląd, przez co wpływają na podniesienie wartości domu. Należy również zaakcentować, że shuttersy reguluje się bez wykorzystania łańcuszków, co posiadacze psotnych zwierzaków czy rodzice dzieci, które poplątać wystające sznurki, uznają na pewno za dużą zaletę.

Nasz adres:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]