Szukasz niecodziennych drzwi wewnętrznych? Sprawdź ofertę Oknostol

Producent drzwi drewnianych - z najnowszą ofertą zapoznasz się pod tym linkiem

Oknostol jest firmą, która szczyci się wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu wszelkiego typu modułów stolarki drzwiowej i okiennej. Okres obecności na rynku spowodowało, że jej fachowcy zapewniają konsumentom najlepszą jakość usług i dostarczanych produktów. Okna firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich trwałość, ale także najwyższa funkcjonalność, będące wynikiem zastosowania podczas ich wytwarzania innowacyjnych technologii. Poza oknami Oknostol produkuje także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu oraz montażu elementów stolarki otworowej ekspertom firmy przyświeca troska o zachowanie kilku wartości: satysfakcji konsumenta, całkowitego komfortu eksploatacji produktów, ich wysokiej jakości oraz absolutnego bezpieczeństwa.

Oknostol – małopolskiego producent okien i drzwi

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien wyróżnia się wysoką dbałością o jakość swoich wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar proponowane przez tę firmę to wspaniałe rozwiązanie dla wymagających klientów, którzy szukają wytrzymałych i całkowicie ergonomicznych produktów. Gwarantują one lokatorom najwyższy komfort – skutecznie odgradzają od zewnętrznych hałasów oraz tworzą znakomitą izolację termiczną, co jest istotne nie tylko w sezonie grzewczym, ale także podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa własnych produktów, dlatego są one wyposażone w bardzo dobre zabezpieczenia utrudniające włamania. Całość uzupełnia ich nieszablonowa, przyciągająca wzrok stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez wiele lat zarówno swoją funkcjonalność, jak i walory wizualne, ponieważ produkowane są zawsze z surowców wysokiej klasy.

Drzwi drewniane na wymiar – kompleksowa obsługa

Ten oferujący drzwi wewnętrzne producent daje się zauważyć także w obszarze obsługi klienta. Wszyscy, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług Oknostol mogą liczyć na nieodpłatną konsultację przy wyborze odpowiedniego modelu drzwi, a także pomiar w mieszkaniu, dzięki któremu zamontowanie drzwi odbędzie się bezproblemowo. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast opcję zamówienia drzwi drewnianych złożonych zgodnie z ich osobiście przygotowanym szkicem, idealnie zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowanymi wyobrażeniami. Dotyczy to nie tylko formatu drzwi, ale również metoda wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]