Szukasz części zamiennych do Renault? Zobacz, gdzie je kupić!

Po więcej informacji o Renault części skieruj się tutaj.

Auta Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci lubią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz 5500 modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Ogromnym popytem cieszyło się również Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono prawie 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej się psują?

Masz już wyśniony auto i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli tego producent są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy silnika, nadwozia, układu chłodzenia oraz podwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu uskarżają się posiadacze Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym wypadku szwankują też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z auta tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niedziałające podzespoły.

Nasz adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]