Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Chcesz zamówić słój z kranikiem? Zobacz tu.

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub wytwarzanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu deserów i trunków. Ogromną popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, które posiadają sporo zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Gdzie przyda się słoik z kranem? Dlaczego przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, iż doskonale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoje mają duże pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotową nalewkę do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności stosowania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranem świetnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on regularnie stosowany do podawania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem wyśmienicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania kompotów, lemoniad, oranżad oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu lub wina. Jego plusem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]