Pasta BHP sprawdzi się w warsztacie i w domowym garażu

Zobacz, gdzie nabyć pastę do rąk.

Osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, pracownicy warsztatów samochodowych, kominiarze czy rzemieślnicy – to zaledwie niektóre z grup zawodowych mających styczność z substancjami, których trudno usunąć ze skóry dłoni. Należą do nich przede wszystkim różnego rodzaju farby, oleje, sadze, smary, jak również, w mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Zatrudniający takie osoby są zobowiązani do dostarczenie im środków czystości umożliwiających usunięcie takich zabrudzeń. Najefektywniejsze są w takim przypadku pasty BHP.

Pasta BHP do rąk – działanie i jej składniki?

Pasta do rąk odróżnia się od innych preparatów myjących stosowanych na co dzień w naszych domach. Z uwagi na fakt, że jest używana do czyszczenia bardzo trwałych zabrudzeń, powinna charakteryzować się odpowiednimi właściwościami ściernymi. Z tego powodu producenci past tego rodzaju dodają do nich specjalnie dobranych tworzyw sztucznych bądź drobinki minerałów, usuwających brudzące substancje z zagłębień w skórze. Zarówno środki myjące wykorzystane w paście do rąk, podobnie jak zabrudzenia, które one usuwają, mają drażniące działanie. Dobrze więc, by pasta zawierała też substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Komu przyda się pasta do mycia rąk?

Jak już nadmieniliśmy, pasta do mycia rąk ma zastosowanie zwykle w zakładach rzemieślniczych, usługowych i przemysłowych. Jak najbardziej przyda się także w domu – będzie niezastąpiona w czasie porządków bądź w amatorskim warsztacie majsterkowicza. W takich sytuacjach należy sięgnąć po nieduże opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają zaś bardziej oszczędne opakowania mieszczące od 10 do 30 kilogramów preparatu.

Nasz adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]