Nie tylko firanki i zasłony – zdecyduj się na shuttersy na okna!

Dowiedz się więcej o wewnętrznych okiennicach na skyshutters.pl.

Urządzając pokój, z rzadka poświęca się dużo uwagi oknom. Zwykle wybiera się standardowe rozwiązanie, to znaczy zasłony i firany, które niekiedy zestawiane są dodatkowo z żaluzjami. Aczkolwiek jest jeszcze jedno rzadko rozpowszechnione nad Wisłą rozwiązanie – nowoczesne okiennice dekoracyjne, czyli innymi słowy – shuttersy.

Z czego wytwarzane są shuttersy

Najważniejszą właściwością shuttersów (bądź też po polsku – szatersów) jest to, że lamele zamontowane na tych okiennicach ozdobnych poruszają się, dzięki czemu można łatwo je ustawić pod różnymi kątami, w zależności od zachcianek mieszkańców. Producenci wytwarzają je z PCV, drewna, a także z płyt MDF. Shuttersy montuje się zwłaszcza na oknach, jednakże bardzo dobrze sprawdzają się też na drzwiach lub w szafach. Okiennice wewnętrzne shutters to co prawda element okna, który w polskim budownictwie widuje się w dalszym ciągu sporadycznie, ale większa część z nas na pewno kina czy telewizji, gdyż te okiennice są niesłychanie popularne na obszarach z ciepłym klimatem, czyli w Afryce Południowej i w Nowej Zelandii.

Shuttersy świetnie komponują się z przeróżnymi stylami wnętrz

Shuttersy to okiennice ozdobne które nie tylko znakomicie wyglądają, lecz mają także zastosowanie. Dzięki nim można kontrolować użycie padającego światła: latem uniemożliwiać gromadzenie się nadmiaru ciepła we wnętrzach, a w zimne – utrzymać je przez dłuższy czas. Shuttersy pasują do rozmaitych stylów wnętrz i da się je założyć je na zdecydowanej większości okien. Produkuje oraz instaluje się je na zamówienie, co sprawia, iż są – nie da się ukryć – droższym rozwiązaniem aniżeli na przykład żaluzje. Shuttersy jednak nadają pomieszczeniom niesłychanie szykowny wygląd, w wyniku czego zwiększają wartość domu. Warto dodatkowo zaakcentować, że ustawienie lameli shuttersów jest ustawia się bez pomocy linek, co właściciele psotnych psów i kotów lub rodzice dzieci, które mogłyby zaplątać się wystające linki, uznają z pewnością za dodatkową zaletę.

Nasz adres:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]