Korki, naczynia i inne akcesoria do alkoholu

Więcej o akcesoriach do alkoholu na superbutelki.pl/pl/c/Akcesoria-alkoholowe/87.

Samodzielny wyrób napojów alkoholowych, niegdyś bardzo popularny, w dzisiejszych czasach wraca do łask. Do poszukiwań popychają nas zarówno względy finansowe (nalewki przyrządzane samodzielnie są dużo tańsze niż te ze sklepu), ale też możliwość przygotowania trunków według własnych upodobań, skłonność do eksperymentów i satysfakcja płynąca ze spożywania swoich alkoholi. Gros osób, które na własną rękę przygotowują domowe napoje, wybiera nalewki, piwo, cydr bądź wino, choć nie brakuje także miłośników tradycyjnego bimbru. Jednak niezależnie od tego, w których napojach się specjalizujemy, powinniśmy posiadać właściwe akcesoria.

Które akcesoria do alkoholu są kluczowe?

Produkcja alkoholu w domu jest niemożliwa bez akcesoriów i naczyń do prowadzenia fermentacji – odpowiednich pojemników, korków, rurek czy balonów. Poza tym do każdego rodzaju trunku potrzebne są inne akcesoria – dla wina jest to na przykład prasa do owoców, natomiast dla piwa – kotły i chłodnice. Do rozlewania alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym aczkolwiek wykaz potrzebnych akcesoriów się nie kończy, jako że butelki z alkoholem powinno się stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe i etykiety na butelki

Etykiety na bimber bądź pozostałe domowe alkohole jesteśmy w stanie wykonać samemu. Dużo przyzwoiciej będą się jednak prezentować butelki z chroniącymi korek kapturkami i dekoracyjnymi etykietami na wódkę, które bez wahania możemy wręczyć krewnym jako prezent lub zaserwować podczas towarzyskich imprez. Odrębny typ takich dodatków to etykiety weselne, które służą do ozdabiania nie tylko na własnych trunków, ale także tych nabytych w sklepie i zaakcentować tym sposobem charakter imprezy.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]