Jakie zamienniki kapsułek A Modo Mio znajdziemy w sprzedaży?

Znajdź kapsułki Lavazza A Modo Mio.

Firm wytwarzających kawę są setki, niemniej jednak Lavazza nieprzerwanie znajduje się w czołówce tych najbardziej rozpoznawalnych. Nieliczne osoby wiedzą, że historia marki Lavazza zaczęła się w końcu XIX w. w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za równowartość około 20 dolarów nabył niewielki obiekt handlowy, gdzie mielono ziarna kawy i wyrabiano ich autorskie mieszanki. Błyskawicznie zdobyły one serca obywateli Turynu. Dziesięciolecia później firma Lavazza nadal zachwyca smakiem swoich mieszanek, wytyczając standardy także w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio

Jednymi z najpopularniejszych obecnie ekspresów do kawy w kapsułkach są te z linii Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w naszych kuchniach, jak i w dużych biurach. Z ich pomocą przygotowanie aromatycznej, smacznej kawy zajmuje zaledwie chwilę. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się tylko do kapsułek wytwarzanych przez tę firmę. Obecnie na rynku nabyć można niemało zamienników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Zdarza się, iż są one nieco tańsze, ale tak samo wyróżnia je głęboki smak.

Kto sprzedaje zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio?

Najwięcej zamienników kapsułek A Modo Mio wyszukamy w ofercie Italian Coffee, marki która też wywodzi się z Włoch i zajmuje się dystrybucją kaw w kapsułkach do szeregu modnych ekspresów tego rodzaju. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące połączeniem robusty z arabiką (Avarizia Delicato czy Padova Cremoso), niesamowitą mieszanką samej arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), ale także napoje o smaku czekolady (Mokaccino), kawy z mlekiem (Cortado Macchiato) czy kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng).

Nasz adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]