Hurtowe ilości słoików i butelek szklanych zamów u polskiego dostawcy

Szukasz słoików hurt? Wejdź na https://bit.ly/3DFGws6.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która póki będzie żyć ludzkość nie zaprzestanie działalności. Mimo tego, że sporą częścią rynku towarów spożywczych rządzą potężne marki, jest to również branża, w której rewelacyjnie radzą sobie mniejsze firmy, o ile znajdą klienta na swój zdrowy, smakowity albo niszowy produkt. Przeznaczone na handel pożywienie musi być zapakowane tak, żeby wyrób jak najdłużej zachował świeżość, a więc najlepiej w szklane butelki i słoiczki. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że można je recyklingować.

Hurtowe kupno słoików oraz butelek to sposób na optymalizację wydatków

Wiadomym jest, iż oferty sprzedaży od dostawców kierowane do klienta indywidualnego różnią się dużo ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niedużą manufakturą produkującą takie artykuły, jak np. ocet, marmolady czy pasty warzywne, będzie potrzebować każdego roku nie kilkuset pojemników szklanych, ale ilości znacznie przekraczające liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie słoików i butelek w hurcie będzie w związku z tym dla niego nie tylko metodą zmniejszenia kosztów, bo zamawiając towar całymi paletami z reguły można oczekiwać sporego rabatu od hurtownika, ale także oszczędnością czasu transportu, bo jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno pojemników ze szkła dostrzegalnie obniży się, jeżeli zamówimy je u rodzimego dystrybutora butelek i słoików. W ten sposób także dostanie je o wiele szybciej.

Co dostaniemy w asortymencie hurtowni opakowań ze szkła?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i objętości butelki szklane (znakomite do przechowywania wina, piwa czy soków) i słoiki. Dowożone są one do klienta na paletach przemysłowych zawierających – zależnie od objętości opakowań – po 800, 1700, a nawet 2000 sztuk danego opakowania. Firmy dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą również odebrać zakupiony towar samodzielnie ze składu hurtowni. Wraz z paletą słoików i butelek hurtowo można również zamówić większą ilość innych niezbędnych elementów, jak nakrętki, korki czy kapsle dopasowane do wybranego typu opakowania.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]