Duża ładowność i bezpieczeństwo – box dachowy

Dowiedz się, gdzie nabyć box dachowy, wejdź na ebagaznik.pl.

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca transport znacznej ilości bagaży, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz pozostałych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku istnieje mnóstwo typów bagażników dachowych – uchwyty rowerowe i narciarskie, modele bazowe na relingach, boxy dachowe, jak również belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, zniszczenia czy korozję. Niezmiernie popularne są również boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza podczas jazdy. Naturalnie, rodzaj bagażnika powinien być dobrany do modelu samochodu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z wielu stron

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz specjalne pasy transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wymagających trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają pokaźną pojemność, a ich użytkowanie jest wyjątkowo wygodne. Niektóre boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest łatwy i nie wymaga zastosowania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien się na nie zdecydować?

Przewożenie sprzętu na dachu samochodu to użyteczne rozwiązanie, które stosuje duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe kupują z reguły osoby aktywnie spędzające wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się też na narty, deski snowboardowe, a także inne akcesoria sportowe, których z uwagi na rozmiar nie umieścimy w środku pojazdu.

Nasz adres:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]