Drukarki 3D najlepszych producentów znajdziesz w sklepie CadXpert

Aktualny asortyment sklepu z drukarkami 3D zobaczysz na cadxpert.pl.

CadXpert jest jedną z wiodących na krajowym rynku firm, która rozpowszechnia technologię druku 3D. Istotną sferą działalności CadXpert jest sklep online, który w swojej ofercie ma aparaturę do drukowania przestrzennego: drukarki 3D i skanery 3D. Drugim filarem są usługi: projektowanie 3D, skanowanie 3D oraz drukowanie 3D, jak również oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE. Dostępne w ofercie sklepu drukarki 3D działają w oparciu o 3 technologie: FDM, SLA i PolyJet, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach PolyJet, FDM, DMLS i SLS, SLA.

CadXpert – dystrybutor skanerów 3D i drukarek 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, a także wyłącznym dystrybutorem urządzeń firmy Formlabs oraz drukarek 3D marki MakerBots. To największa w Polsce oferta instrumentów do drukowania przestrzennego – więcej niż dwadzieścia modeli drukarek 3D i kilkanaście różnych skanerów 3D. Oprócz tego CadXpert posiadaobszerną ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym również materiały wysoko specjalistyczne, jak np.: Nylon 12 CF, Ultem 1010 oraz pozostałe (dentystyczne, elastyczne, inżynieryjne, biokompatybilne itd.). Oprócz materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów firma CadXpert oferuje także filamenty, żywice fotopolimerowe i inne materiały stosowane do druku 3D.

Drukarki 3D dla biznesmenów, specjalistów i amatorów

Asortyment CadXpert jest adresowany zarówno do klientów prywatnych, nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D marki MakerBot), jak i biznesmenów, profesjonalistów i reprezentantów rozmaitych branż (sprzęt marki Stratasys). Firma CadXpert działa jako sklep internetowy, posiada też showroom z siedzibą w Krakowie. Każdy, kto jest zaintrygowany procesem druku 3D, chce omówić z profesjonalistami projekt bądź możliwości technologiczne konkretnego aparatu z oferty sklepu, powinien zajrzeć do krakowskiego showroomu. CadXpert gwarantuje też kompleksową obsługę posprzedażową: pomoc techniczne i merytoryczne, szkolenie w obsłudze kupionych drukarek 3D czy serwis (w tym także pogwarancyjny).

Drukarki 3D – teraz również w zasięgu niewielkich przedsiębiorstw

Jakie są koszty urządzeń do druku 3D – skanerów i drukarek 3D? Nawet niewielka albo średniej wielkości firma może sobie pozwolić na profesjonalny skaner bądź drukarkę 3D. Inwestycja w specjalistyczny sprzęt do druku 3D w mgnieniu oka się zwróci – w obrębie sektorów, jak m.in. motoryzacja, stomatologia, odlewnictwo czy medycyna, własnoręczne prototypowanie i drukowanie, a nie outsourcing tych czynności, będzie ogromną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Sektor sprzętu do druku 3D wciąż się rozwija – a co za tym idzie, pojawiają się prekursorskie technologie oraz rozwiązania, na które kilka lat temu mogły sobie pozwolić tylko ogromne korporacje. Dziś – dzięki spadkowi cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich mają także mniejsze firmy, te z o wiele skromniejszym budżetem. Urządzenia do druku przestrzennego są bezustannie modyfikowane i ulepszane, z roku na roku zmniejsza się koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do drukowania przestrzennego ma mnóstwo zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć można przyspieszenie procesu produkcji oraz zmniejszenie kosztów.

Nasz adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]