bryczesy, bryczesy do jazdy konnej

Dobrze dobrane bryczesy do gwarancja komfortowej jazdy

Jazda konna wymaga nie tylko dużych pokładów cierpliwości, sporych wyrzeczeń i godzin pracy, ale także odpowiedniej garderoby, która nie będzie krępować ruchów. Potrzebujesz kupić wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Ogromny wybór asortymentu znajdziesz w sklepie Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Charakteryzują się brakiem ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi przylegają do siodła, co minimalizuje zagrożenie otarcia naskórka. Dobrze wykonane bryczesy do jazdy konnej powinny być ciasne i elastyczne, a jednocześnie nie krępować ruchów i umożliwiać komfortową jazdę w każdych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupić można bryczesy wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów – bawełny z lycrą czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym dżokej będzie odczuwał pełną swobodę.

Jak wybrać najlepsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być w pierwszej kolejności dostosowane do budowy ciała jeźdźca i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Poszukując właściwych spodni jeździeckich należy sprawdzić czy mają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który może być wykonany z skóry ekologicznej, silikonu, ewentualnie innych surowców zapewniających solidną przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej pełny, który obejmuje również łydki i uda, lub kolanowy. Osobną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one mieć powłokę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które dają komfort termiczny podczas jazdy. Nie bez znaczenia są też walory użytkowe – liczne kieszenie i elastyczne zakończenia nogawek.

Nasz adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]