Czy można kupić kompatybilne kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Kup kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-tchibo-cafissimo/.

Technika parzenia kawa w kapsułkach jest znana od schyłku lat 70-tych i za czasem zdobywała sobie kolejnych sympatyków. Ten wygodny system umożliwia przygotowanie kawy wysokiej jakości w niesłychanie nieskomplikowany sposób – trzeba dodać wodę do pojemnika w ekspresie, umieścić kapsułkę z kawą we wskazanym zasobniku i zaledwie po minucie można delektować się aromatyczną kawą.

Czy istnieją zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Istnieje parę systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo jest jednym z popularniejszych na świecie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo odróżniają się kształtem od innych, co przez długi czas narzucało klientom konieczność zaopatrywania się w kawę u jednego dostawcy. Problem ten tyczył się wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnim czasie dostępnych jest w sklepach – również w naszym kraju – sporo ich zamienników. Firma Italian Coffee produkuje kapsułki do wielu systemów, w tym także zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo producent ten stworzył linię kaw speciality, czyli tzw. kaw single origin. Ziarna tych kaw cechują się tym, że wywodzą się z jednego gatunku, zbioru oraz uprawy. Smak takiej kawy jest unikatowy, ponieważ ma na niego wpływ mnóstwo najrozmaitszych czynników, m.in. warunki atmosferyczne, które panowały w danym roku. Mieszanie kaw speciality z dodatkami aromatyzującymi czy mlekiem zabija ich unikatowe nuty smakowe. W sklepach dostępne są zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Brazylii i Nikaragui (arabika), jak również Angoli (robusta). W tych kawach mocno wyczuwalne są aromaty czekoladowe, kwiatowe oraz kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – niedroga każdego poranka

Ekspresy do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w domu, jak i w urzędach czy hostelach. Koszt napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wygórowany i zwykle mieści się w widełkach 1-1,60 zł. Nietrudno zauważyć, że taka kawa jest o wiele tańsza niż tożsamy napój podawany na stołówkach w biurze bądź w kafejkach w galerii. Niewysokie ceny oraz nowoczesny design urządzeń na kapsułki sprawiają, iż z każdym rokiem częściej pojawiają się one w naszych mieszkaniach. Z ich pomocą zaserwujemy znajomym najwyższej jakości kawę podczas okazjonalnych spotkań, a jednocześnie sami będziemy cieszyć się filiżanką takiej kawy do ciasta, nie obawiając się o ogromne koszty. Jeżeli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się wcześniej czy będą pasować do posiadanego przez nas sprzętu.

Nasz adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]