Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Dowiedz się, gdzie nabyć czapraki dla koni.

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i zabezpieczające podczas jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – budowa i zastosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które dają zwierzęciu wygodę, a jednocześnie chronią siodło przed potem konia. Dzięki użyciu odpowiednich tworzyw doskonale chłoną wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeśli chcesz zainwestować w najwyższej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, posiadające siateczkę absorbującą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem lub wykonane z bawełny. Przemyślana konstrukcja daje wysoki komfort użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, by całkiem dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a jednocześnie podnosiły wygodę jazdy. Wybrane modele są wyposażone w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale również wyróżniają się wizualnie. Produkty te dostępne są w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele mają dekoracyjne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki dla koni mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Nasz adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]