blacha na rąbek stojący, pokrycie dachowe

Budujesz dom? Rozważ dach z blachy na rąbek stojący

Blachy na rąbek to coraz częściej wykorzystywany rodzaj pokrycia dachowego. Jakie właściwości wyróżniają ją od pozostałych pokryć dachowych? Dlaczego opłaca się w nie zainwestować? Opisujemy te nowoczesne panele dachowe i możliwości ich wykorzystania.

Blacha na rąbek – do najrozmaitszych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek zdobywają coraz szersze uznanie, ponieważ perfekcyjnie godzą ergonomiczność z atutami estetycznymi. Świetnie wyglądającą oraz trwałą blachę na rąbek wykorzystuje się zarówno w nowoczesnych domach, jak i nieruchomości, w których niezbędna jest wymiana paneli dachowych. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach płaskich oraz dwuspadowych, jak również tam, gdzie więźba jest zawiła. Panele dachowe na rąbek są przywożone na miejsce budowy w formie niezbyt dużych arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie i dość łatwo. Tego typu pokrycie dachowe idealnie pasuje do najrozmaitszych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu dworkowego lub minimalistycznego), a zarazem jest odporne na rdzę i trwałe.

Blachy na rąbek stojący – alternatywa dla zwykłych dachówek

Blacha na rąbek przewyższa standardowe dachówki pod względem solidności i zastosowanej technologii. Panele te są wykonywane z grubej blachy wykończonej dodatkową warstwą, która zapewnia protekcję przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. promieniowanie UV czy opady. Blacha na rąbek stojący jest sprzedawana w wielu wariantach, co pozwala na dostosowanie jej do wymogów przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się też do obniżenia wydatków związanych z budową – bez wątpienia zmniejszają liczbę odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Decydując się na wykorzystanie paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten budulec bezpośrednio od dystrybutora.

Nasz adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08