Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Więcej o balonie na wino na superbutelki.pl.

Balon do wina to znakomity prezent dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. Jakie objętości posiada gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Baniak na wino – wyjątkowy prezent

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nieprzeciętny podarunek dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin, imienin lub zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również doskonała ozdoba stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – w ten sposób alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół gąsior do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chcesz poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom do wina bez problemu przeniesiesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]