Kiedy warto zgłosić się do polskiego psychologa w UK?

Na psychoterapia-uk.pl dowiesz się jak skorzystać z doświadczenia polskiego psychologa w UK.

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy chętnie zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj przez Brexit fala emigracyjna wyhamowała, lecz nadal nie brakuje osób skorych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Często jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może tworzyć ogrom problemów, z którymi trudno jest się uporać samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego zgłosić?

Przebywanie na emigracji i mające z tym związek odseparowanie od rodziny, jak również zatrudnienie na terenie obcego kraju, mogą generować wiele problemów, którym naprawdę ciężko jest podołać. Rozłąka z rodziną nierzadko powoduje ogromną sytuację stresową. Do tego w wielu przypadkach dochodzą też kłopoty z integracją z nowymi współpracownikami lub w ogóle z dostaniem etatu. Brak opanowania języka, który do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, iż bardzo szybko dochodzi do odizolowania się od kolegów z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do utrudniających normalne funkcjonowanie wahań nastroju lub zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Zachowania tego typu naprawdę trudno jest poskromić bez wsparcia psychologa. Dlatego nie trzeba obawiać się sięgania po wsparcie specjalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg rozmowy?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy bać się, że historie opowiedziane podczas rozmowy będą przekazane komuś innemu. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie trzeba skrywać swoich problemów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog uczy, w jaki sposób uporać się ze stresem, a także pomaga nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Sesja odbywa się po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej i swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie powinna się wszak obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo pojmie to, co radzi jej specjalista.

Nasz adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339