Gdzie stosuje się urządzenia do fali uderzeniowej?

Aparat do fali uderzeniowej znajdziesz na https://www.bardomed.pl/34-aparaty-do-fali-uderzeniowej.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca wyleczyć dolegliwości różnego rodzaju. Jak jest używana i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Gdzie wykorzystywane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest szeroko stosowana w kosmetologii, medycynie sportowej, ortopedii, rehabilitacji oraz wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilka centymetrów i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla sąsiadujących tkanek i charakteryzuje się wysoką skutecznością w walce z różnymi schorzeniami. Nowoczesne urządzenia do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezmiernie precyzyjny, dzięki czemu terapia daje nadzwyczaj dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej działają m.in. w terapii schorzeń powiązanych z narządami ruchu, jak ostroga piętowa, zapalenie ścięgien, bóle kręgosłupa czy zespół bolesnego barku. Urządzenie do fali uderzeniowej może być stosowane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez fizjoterapeutów i kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – efektywna redukcja bólu

Używane współcześnie aparaty stosujące falę uderzeniową są zaopatrzone w 2 odrębne aplikatory oraz kanały, dzięki czemu możliwe jest zastosowanie leczenia u dwóch osób równocześnie. Nowoczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy przesyłane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co umożliwia zredukowanie sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest skuteczna w 70-80% przypadków.

Nasz adres:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]