Nauka rysunku dla amatorów i przyszłych studentów ASP

Wszystko o usługach świadczonych przez szkołę rysunku Kraków.

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, aczkolwiek także osoby, które nie łączą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą wynieść z niego ogromne korzyści. Wykazano bowiem, iż nawet nieprofesjonalne rysowanie ma korzystny wpływ na nasze emocje oraz stan psychiczny. Pomaga się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest także ważnym elementem edukacji. Wielorakie korzyści płynące z rysowania powodują, iż wielu z nas postanawia poprawić swoje plastyczne umiejętności. Taką sposobność daje nam szkoła rysunku prowadzona przez zawodowych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono odbiorców, do których adresowana jest oferta szkół prowadzących naukę rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o dzieciach, dla których są bodźcem do rozwijania wrażliwości, wyobraźni oraz umiejętności manualnych. Wiele osób zaczynających lekcje rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów na ASP – dotyczy to głównie takich miast jak Poznań, Gdańsk, Kraków czy Katowice. Nie brak też kursów kierowanych do amatorów – tych, którzy po prostu uwielbiają rysować i chcieliby robić to jeszcze lepiej, w pełni wykorzystując swoje możliwości.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dopasowane do potrzeb osób o różnorodnych artystycznych zainteresowaniach. Wiele czasu przeznacza się na rysunek – to bez wątpienia najpopularniejszy rodzaj plastycznej aktywności. Niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to oczywiście nie jedyne kursy, na które możemy się zdecydować. Dobre szkoły oferują również lekcje rysunku architektonicznego i digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]