Kurs rysunku – zdobądź nowe umiejętności

Szukasz pełnej oferty kursu rysunku dla dorosłych Kraków? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj na domin-krakow.pl.

Uwielbiasz rysować i chciałbyś nabyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i pragniesz zdać egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na studia na wybranej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze rezultaty i życzliwą atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, jak również konsultacji online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o pasjonatach pragnących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. grafika lub malarstwo. Z tego typu kursów korzystają także osoby zainteresowane digital designem, projektowaniem wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Znakomitym pomysłem na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje także kurs rysunku architektonicznego, kurs przygotowujący na ASP, digital painting oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy natrafi warsztaty dopasowane do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaprocentuje w przyszłości. Zajęcia prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko doradzają, ale też inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]