Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o digital paintingu, odnajdziesz na https://domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która współcześnie zyskuje coraz większą popularność i jest szeroko używana między innymi w sektorze gier komputerowych, branży reklamowej oraz filmowej. Chcesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowegopomogą Ci edytować zdjęcia w Photoshopie, jak również rozwijać koncept wymyślonych światów i tworzyć fantastyczne postaci. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting to małe grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich trakcie uczniowie poznają funkcje programów graficznych, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak korzystać z masek i warstw, wykorzystywać światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac w każdej chwili służą fachową radą, wykonują korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu najpiękniejszych rysunków cyfrowych.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z filmem, animacją, reklamą i grami komputerowymi.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]