Czego dowiesz się na kursie rysunku architektonicznego?

Nigdy wcześniej nie spotkałeś tak unikatowej oferty kursu rysunku architektonicznego!

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa sporo elementów – przede wszystkim fakt, iż są to niesłychanie interesujące studia oraz perspektywa wysokiej pensji i wciągającej pracy po uzyskaniu dyplomu. Aby dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko wykazać się znajomością najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi warto przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest skierowana do osób posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom niezbędną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, a także specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W toku szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w stworzeniu pracy, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko lekcje rysunku, ale również porady profesjonalistów, które pomogą przygotować się należycie do egzaminów – między innymi na temat tego, jak sporządzić dobre portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi lub za granicą). Uczniowie mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego dowiedzą się, czego mogą oczekiwać w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich uczniów lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się nieodzowna na egzaminie i w trakcie studiów.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]